ТЕМА: Централни послови из Боливије, интервју са Андреасом Калцкером

Централни послови из Боливије, интервју са Андреасом Калцкером 4 дана 4 сати пре #КСНУМКС

Следећи корисник је захвалио: РосаМа

Молимо вас, Идентификовати o Отвори налог да се придружим разговору.

Централни послови из Боливије, интервју са Андреасом Калцкером 3 дана 19 сати пре #КСНУМКС

То се догодило пре неколико минута: Приложио сам везу истог интервјуа, мада са Иоутубе адресе, на е-пошту пријатеља и, док га она гледа, тацхан ... 'нестаје' пред вашим очима.

Баш као што су претходно избрисали одличан видео снимак на којем су разговарали А. Калцкер и још два лекара, од којих је један др. Маурицио Ацеведо: На листи: Лекари кажу за ЦДС Објављено 11. јуна 2020. 22:38 Андреас:
КСНУМКС) "2 аргентинска лекара разговарају са Калкером о ЦДС-у. Нису га познавали" https://youtu.be/GTLQGvLnVnw

М. Ацеведо и други лекар контактирали су Калцкера као резултат "обилних позитивних сведочења која су им долазила од различити лекари из веома различитих делова света"Што се тиче поступања са Цовидом. Овај видео је био страховито информативан, а међу професионалцима није могао бити објективнији и строжији разговор од овог. ЦЕНЗУРИСАН? Блажена Света Барбара ...

Ја, који сам нови у „овоме“ (ја сам у периоду личног експериментирања), не могу да узмем у обзир ову акцију црна рука као, наравно, потврдни елемент валидности / ефективности производа (када је његова сигурност више него верификована). Они од вас који су око овога дуже време, не мислим да ће вас то брисање изненадити (видим да ви кажете да долази дуго), али проверити то овако, тако јадно, и ја сам био шок... срање ла цоса! Заиста, пре него што сам помислио да не може бити тако, "претерано" ... Ајде, не.

Молимо вас, неко има другу везу на којој овај видео може да се преузме? (онај из разговора са двојицом лекара) Био бих веома заинтересован да га вратим.

Хвала и поздрав,
РосаМа

Централни послови из Боливије, интервју са Андреасом Калцкером 3 дана 18 сати пре #КСНУМКС

Цензура успостављена приликом именовања речи попут Андреаса Калцкера или ЦДС-а, на Фацебоок-у, ИоуТубе-у и другим платформама је толико импресивна да је уклоњено све што је повезано са њом. Чак су и групе са хиљадама чланова којима понестаје информација.

Покушаћемо да обновимо интервју.

Остављам вам званични канал где се чувају неки нецензурирани интервјуи: Канал Лбри Андреас Калцкер
Следећи корисник је захвалио: РосаМа

Централни послови из Боливије, интервју са Андреасом Калцкером 3 дана 16 сати пре #КСНУМКС

• Страница:
  • 1
Вријеме учитавања странице: 0.150 секунди