ТЕМА: Забрањено здравље

Забрањено здравље 1 годину пре 5 месеца #КСНУМКС

Друга књига Андреаса Калцкера написана је на једноставан и разумљив начин за почетнике и здравствене раднике, са драгоценом збирком података, протокола и сведочења о опоравцима од А до Ж.
После четири године рада, коначно је завршена нова Андреасова књига под називом „Забрањено здравље“, „Неизлечиво је било јуче“, где на више од 400 страница наводи болести од А до Ж са укљученим протоколима, права сведочења о свака болест и нови научни подаци.Књига на дидактички и лак начин објашњава стварни разлог болести и њихове могуће третмане, не само хлоровим диоксидом већ и многим другим непознатим и заборављеним супстанцама. Биће то књига коју ћете створити много контроверзи због велике количине података које садржи о томе како приступити болестима које се сматрају неизлечивим. Купите књигу овде
Следећи корисник је захвалио: диокберто, Нова, аруми, Сано, валтхер, ЦлаудиаЕленаХуртадо, miguel, Педроаг, ЛупитаЦонстантини, хеидиана17 и још 50 особе.

Молимо вас, Идентификовати o Отвори налог да се придружим разговору.

Последње издање: Пост би андреас.

Забрањено здравље 1 годину 1 месец раније #КСНУМКС

Ова књига се може купити у е-књизи или пдф-у када је уклоњена из Амазона. Видео сам је како купује у пдф-у, али не више.
поздрави
Следећи корисник је захвалио: ЦристинаМера, Миами Патиент

У Шпанији можете контактирати ввв.воедиа.цом за књигу
Следећи корисник је захвалио: алејандроцарсон, Едуроца, ЛаураМД, самострел, МарисаРР, Патрициа Мартинез, Гуицоргом, ебонмом28@гмаил.цом, Сандра ивана, Миами Патиент и још 1 особе.

Купио сам је на ввв.дулцереволуцион.цом и то је најбоља књига коју сам у животу могао да купим, такође је мој приручник спаса за мене и моју породицу, пријатеље и познанике који желе да добију истините информације.
Добро јутро. Вашој жени која чита е-пошту или вама, господине Калцкер, ако их прочитате. Зовем се Алберто Гарциа Ортега, администратор фацебоок страница ММС и ММС у Шпанији. Пре него што затворе страницу, као што знате, желео сам да вам се захвалим познавајући га из даљине и 10 година користећи и саветујући хлор диоксид. Тренутно сам страница са највише следбеника на планети, укупно 80000 640273485 чланова који додају телеграм ММС или ММС у Шпанији. Као што знате, отпремио сам вас на висине коју заслужујете и стављањем моје слободе или мог физичког и моралног интегритета на коцку, било је само то што знате да ако желите да предузмете иницијативу или вам служите на било који начин да браните ствар, рачунајте на мене као на доброг комерцијалног директора (моја професија) као на стручњака У друштвеним мрежама, као и на нивоу улице, могу да браним ствар на ефикасан и професионалан начин који је толико потребан. Надам се да цените мој рад и рачунате на мене. Алберто Гарциа Администратор XNUMX ввв.фацебоок.цом/пг/албекто/сервицес/
Следећи корисник је захвалио: андреас, Пујаванте, Лисс, Иадира Цоррал, Тинатосцано, Миррор Лаке17, Муноз Меза, Ели_ромеро15@хотмаил.цом, Диана Перез, Сониа Ц. Гарциа и још 2 особе.

Последње издање: Пост би диокберто. Разлог: Жалба Андреасу Калцкеру

Купујући се, побринуо сам се да им профитна маржа од продаје књиге помогне у послу који компанија ради.
Значи, једним каменом убијате две птице.
Следећи корисник је захвалио: Зегаррамеза, аривб, Сусусаните

Где могу набавити или могу прочитати Забрањено здравље ...? Који је трговачки назив натријум-хлорит и хлороводонична киселина за генерисање водотопљивог гаса хлор-диоксида ... 28 и 4% ... респективно ...?
Следећи корисник је захвалио: Дисман, Елизабетх Руиз

Потражите путем интернета Неизлечиво забрањено здравље било је јуче.
Комерцијални назив натријум-хлорита НаЦлО2 нема комерцијално име .... сваки добављач ће га звати пепе или јуан.
Трговачки назив хлороводоничне киселине? молим вас, можете га назвати активатором, реакционарјем, гладијаторском матрицом или бенуром, али мораћете знати да је то хлороводонична киселина у било којој чистоћи.
Прилози:
Следећи корисник је захвалио: Јацафамили2011, Лилли, виолетте, Јоргепато, јоригле, бајкер, Сарав

Последње издање: Пост би диокберто.

Књига о Амазону са другачијим корицама је Гусарска копија .... неко продаје ПДФ књигу која није њихова ... оно што људи .. :(

Моја службена књига је уклоњена из Амазона, ово је е-књига лажан

Следећи корисник је захвалио: Јацафамили2011, Лилли, 1608121078, Сусмара, М4ури, Аииа, Ирма Габриела, Анђеоска душа, бајкер, Вицториа Антезана и још 12 особе.

Здраво.

Гдје можете купити књигу Забрањено здравље, јер у Свеет Револутион-у немају залихе,
Можете ли ми послати линк.
Не желим да купујем лажне књиге на Амазону или било где другде.
Живим у Мексику.

где могу преузети комплетне протоколе.

Хвала.

Адриан Г.

• МиртаГуадалупеЦорренти'с Аватар
  • МиртаГуадалупеЦорренти
  • Оффлине
  • Поруке: 2
Поштовани, желим да купим књигу ЗАБРАЊЕНО ЗДРАВЉЕ у ПДФ датотеци на шпанском. Границе у Аргентини су затворене, тако да је штампана књига ко зна када ћу је имати. Хвала
Следећи корисник је захвалио: Перкусије

Књига је на ввв.воедиа.цом. Ту је и листа националних дистрибутера изнад

Трговачко име је НаЦлО2 Натријум хлорит до 25% (од 22-28% такође ради)
Следећи корисник је захвалио: рбаиехб, арбассо27, Вивиан Паола, Јаиме Рене, емиродсан, Лилли, Каилиндбаум2020, едусео11@гмаил.цом, РФГ2209, Ерибел и још 19 особе.

Забрањено здравље 1 годину пре 3 недеље #КСНУМКС

Да, наравно, Адриан, званични уводник је: ввв.воедиа.цом
Следећи корисник је захвалио: Перкусије, Давид Рамирез, добродошао, Ерибел, фцампез, занат, АРЛ, Апплеарас1972, оскаррр, елкуикуе19671 и још 8 особе.

Забрањено здравље 1 годину пре 2 недеље #КСНУМКС

Ако је пронађете на ввв.воедиа.цом :)
Следећи корисник је захвалио: АДРИАНГРАЈАЛЕСОЛГУИН, нонет83, МАМ, Сарав, ернестобарранцо, Абелито, Гисела Бенеросо, Ромали, Иолинда, јулиоцесардр2001

Поздрав! Плати виртуални основни курс, требали би да ми пошаљу везу
Да бих могао да уђем, али ту везу још нисам добио.

Поздрав.

Адриан Грајалес.
Следећи корисник је захвалио: Исабела поссо

Поздрав. Можете ли ме зауставити да купим књигу на шпанском и у пдф-у? Хвала.
Следећи корисник је захвалио: Елкиндарио, Гилдак, Рутхдуран, Лилиана96, МВТВ1974@гмаил.цом

Забрањено здравље 1 годину пре 5 дана #КСНУМКС

ввв.воедиа.цом
Следећи корисник је захвалио: Мурилло, фабиКСНУМКС, ЈФТоррес, АлбертоЦасалва, Баруцхивида, БОЖИЋНА КРОНА, ОКСКАР, Иоујара, Гезер

Забрањено здравље 1 годину пре 5 дана #КСНУМКС

Природна биофизикаОва емаил адреса је заштићена од робота. Потребан вам је Јава-скрипта да би сте је видели.>
контактирајте Алејандро
Следећи корисник је захвалио: фернандоГодедУгарте, диегоКСНУМКС, пат, Сцхеттино, Мигуел рамос

Забрањено здравље 11 месеца пре 3 недеље #КСНУМКС

Поздрав! Покушао сам набавити вашу књигу, и у ПДФ-у и у Писаној, али на вебу на који се позивате, воедиа, нисам је успео купити, 3 пута сам пробао 3 различите карте, и то ми говори да постоји грешка. Назовите моју банку и моје кредитне картице су у реду. Претпостављам да је то због међународне ванредне ситуације од стране ЦОВИД-19. Молим вас, ако ми можете послати у ПДФ-у Забрањено здравље, платит ћу вам директно. Занима ме учење, чак и плаћам курс који ви нудите, а ја га студирам, корак по корак. Мој емаил је: Ова емаил адреса је заштићена од робота. Потребан вам је Јава-скрипта да би сте је видели. - Живим у Порторикоу. Стојим вам на услузи. Срдачно, др Рафаел Р. Лузардо
Следећи корисник је захвалио: ПАФЛ

Забрањено здравље 11 месеца пре 2 недеље #КСНУМКС

За основни курс
Природна биофизикаОва емаил адреса је заштићена од робота. Потребан вам је Јава-скрипта да би сте је видели.>
контактирајте Алејандро
За књигу
Воедиа: Ова емаил адреса је заштићена од робота. Потребан вам је Јава-скрипта да би сте је видели.
Следећи корисник је захвалио: аидееделаморап77, МониКСНУМКС, јосесуарез, Патрициа Мартинез, Лурамх

Забрањено здравље 6 месеца 1 дан раније #КСНУМКС

Да ли Андреас држи виртуелни курс шпанског на ДМСО? Хвала вам
Следећи корисник је захвалио: Ели унук, Јемима

• Страница:
  • 1
Вријеме учитавања странице: 0.378 секунди