Laipni lūdzam Viesis
Atcerēties

TEMA: Centrālās lietas no Bolīvijas, intervija ar Andreasu Kalkeru

Centrālās lietas no Bolīvijas, intervija ar Andreasu Kalkeru 4 dienas 4 stundas pirms tam #3059

Šis lietotājs teica paldies: RosaMa

Lūdzu Identificēt o Izveidot kontu pievienoties sarunai.

Centrālās lietas no Bolīvijas, intervija ar Andreasu Kalkeru 3 dienas 19 stundas pirms tam #3062

Tas notika pirms dažām minūtēm: lai arī ar Youtube adresi esmu pievienojis saites uz šo pašu interviju drauga e-pastam un, kamēr viņa to skatās, tachán ... 'pazūd' jūsu acu priekšā.

Tāpat kā viņi iepriekš bija izdzēsuši izcilo video, kurā sarunājās A. Kalkers un vēl divi ārsti, viens no viņiem dr. Mauricio Acevedo: Sarakstā: Ārsti saka par CDS Ievietots 11. gada 2020. jūnijs plkst. 22: Andreas:
23. XNUMX) "2 Argentīnas ārsti runā ar Kalkeru par CDS. Viņi viņu nepazina" https://youtu.be/GTLQGvLnVnw

M. Acevedo un vēl viens ārsts sazinājās ar Kalkeru pēc "bagātīgajām pozitīvajām liecībām, kas viņiem nāca no dažādi ārsti no ļoti dažādām pasaules malām"Par attieksmi pret Kovidu. Šis video bija ārkārtīgi informatīvs, un profesionāļu starpā nevarēja būt objektīvākas un precīzākas sarunas par šo. KONSORĒTS? Svētī Svētā Barbara ...

Es, kurš esmu iesācējs “šajā” (es esmu personīgo eksperimentu periodā), es nevaru apsvērt šo melna roka kā, protams, produkta derīguma / efektivitātes apstiprinošs elements (kad tā drošība ir vairāk nekā pārbaudīta). Tie no jums, kuri jau ilgāku laiku ir bijuši apkārt, es nedomāju, ka šī svītrošana jūs pārsteigs (es redzu, ka jūs sakāt, ka tas nāk ilgi), bet pārbaudīt to šādi, tik klaji, pats par sevi, esmu bijis šoks... kāds sūds la cosa! Tiešām, pirms es domāju, ka tas nevar būt tāds, "tik pārspīlēts" ... Nāc, nē.

Lūdzu,kādam ir cita saite, kur var iegūt šo video? (viens no sarunām ar diviem ārstiem) Es būtu ļoti ieinteresēts to atgūt.

Paldies un pateicos,
RosaMa

Centrālās lietas no Bolīvijas, intervija ar Andreasu Kalkeru 3 dienas 18 stundas pirms tam #3063

Cenzūra, kas izveidota, Facebook, YouTube un citās platformās nosaucot tādus vārdus kā Andreas Kalcker vai CDS, ir tik iespaidīga, ka viss, kas ar to saistīts, tiek noņemts. Pat grupas ar tūkstošiem biedru, kurām trūkst informācijas.

Mēs centīsimies atgūt interviju.

Es atstāju jums oficiālo kanālu, kurā tiek organizētas dažas necenzētas intervijas: Lbry Andreas Kalcker kanāls
Šis lietotājs teica paldies: RosaMa

Centrālās lietas no Bolīvijas, intervija ar Andreasu Kalkeru 3 dienas 17 stundas pirms tam #3068

• Lapa:
  • 1
Lapas ielādes laiks: 0.135 sekundes