Laipni lūdzam Viesis
Atcerēties

TEMA: Aizliegta veselība

Aizliegta veselība 10 mēneši 3 nedēļas pirms tam #16

Andreasa Kalkera otrā grāmata ir uzrakstīta vienkāršā un saprotamā veidā iesācējiem un veselības aprūpes speciālistiem ar vērtīgu datu, protokolu un liecību par atgūšanu no A līdz Z kolekciju.
Pēc četru gadu darba beidzot ir pabeigta jaunā Andreasa grāmata "Aizliegtā veselība" "Vakar bija neārstējama", kur vairāk nekā 400 lappusēs viņš uzskaita slimības no A līdz Z ar iekļautiem protokoliem, reālām liecībām par katra slimība un jauni zinātniski dati. Grāmatā didaktiski un viegli izskaidrots patiesais slimību cēlonis un to iespējamā ārstēšana ne tikai ar hlora dioksīdu, bet arī ar daudzām citām nezināmām un aizmirstām vielām. Tā būs grāmata, kuru jūs izveidosiet daudz diskusiju, jo tajā ir daudz datu par to, kā tuvoties slimībām, kuras uzskata par neārstējamām. Pērciet grāmatu šeit
Šis lietotājs teica paldies: dioksberto, jaunums, arumi, Veselīga, Walther, KlaudijaElenaHurtado, Miguel, Pedroag, Lupitaconstantini, heidiana17 un vēl 37 personas (s).

Lūdzu Identificēt o Izveidot kontu pievienoties sarunai.

Pēdējais izdevums: Ievietoja Andreas.

Aizliegta veselība 7 mēneši 2 nedēļas pirms tam #457

Šī grāmata ir pieejama e-grāmatā vai pdf formātā, lai nopirktu, kad tā tika noņemta no amazon. Es redzēju, ka to pērku pdf formātā, bet vairs ne.
Sveiciens
Šis lietotājs teica paldies: Kristīna Mera, Maiami pacients

Aizliegta veselība 7 mēneši 1 nedēļa pirms tam #498

Spānijā par grāmatu varat sazināties ar www.voedia.com
Šis lietotājs teica paldies: alejandrokarsons, Eduroka, LauraMD, arbalets, MarisaRR, Patrīcija Martineza, Guicorgom, ebonmom28@gmail.com, Sandra ivana, Maiami pacients un vēl 1 personas (s).

Aizliegta veselība 7 mēneši 1 nedēļa pirms tam #507

Es to nopirku vietnē www.dulcerevolucion.com, un tā ir labākā grāmata, ko jebkad esmu spējis iegādāties savā dzīvē, tā ir arī mana pestīšanas rokasgrāmata man un manai ģimenei, draugiem un paziņām, kuri vēlas saņemt patiesu informāciju.
Labrīt. Jūsu sievai, kas lasa e-pastus, vai jums, Kalckera kungs, ja jūs to lasāt. Mani sauc Alberto García Ortega, facebook lapu MMS un MMS administrators Spānijā. Pirms viņi aizvēra lapu, kā jūs zināt, es gribēju jums pateikties pazīstot viņu no attāluma un 10 gadus, izmantojot un konsultējot hlora dioksīdu. Šobrīd es esmu lapa ar visvairāk sekotājiem uz planētas, kopā 80000 640273485 biedru pievienojot MMS vai MMS telegrammu Spānijā. Kā jūs zināt, es jūs augšupielādēju jūs esat pelnījis augstumu un likts uz spēles mana brīvība vai mana fiziskā un morālā integritāte, jūs vienkārši zinājāt, ka, ja vēlaties uzņemties iniciatīvu vai kaut kādā veidā kalpot jums, lai aizstāvētu lietu, paļaujieties uz mani kā par labu komercdirektoru (manu profesiju) kā ekspertu Sociālajos tīklos, tāpat kā ielu līmenī, es varu efektīvi un profesionāli aizstāvēt lietu, kas ir tik ļoti nepieciešama.Ceru, ka jūs novērtējat manu darbu un paļaujat uz mani. Alberto Garsija administrators XNUMX www.facebook.com/pg/albexto/services/
Šis lietotājs teica paldies: Andreas, Sviesti, Liss, Yadira corral, Tinatoscan, Spogulis ezers17, Muñoz Meza, Eli_romero15@hotmail.com, Diāna Peresa

Pēdējais izdevums: Ievietoja dioksberto. Iemesls: Apelācija pie Andreasa Kalkera

Aizliegta veselība 7 mēneši 1 nedēļa pirms tam #508

Kad es to nopirku, es pārliecinājos, ka peļņa no grāmatas pārdošanas palīdzēs tām veikt darbu, ko uzņēmums veic.
Tātad jūs nogalināt divus putnus ar vienu akmeni.
Šis lietotājs teica paldies: Zegarrameza, arywb, Sususanite

Aizliegta veselība 7 mēneši 1 nedēļa pirms tam #586

Kur var iegūt vai es varu izlasīt aizliegto veselību ...? Kāds ir nātrija hlorīta un sālsskābes tirdzniecības nosaukums, lai iegūtu ūdenī šķīstošu hlora dioksīda gāzi ... attiecīgi 28 un 4% ...?
Šis lietotājs teica paldies: Dismens, Elizabete Ruiza

Aizliegta veselība 7 mēneši 1 nedēļa pirms tam #591

Skaties pirkt tiešsaistē Neārstējama aizliegta veselība bija vakar.
Nātrija hlorīta NaClO2 komercnosaukumam nav komerciāla nosaukuma .... katrs piegādātājs to sauks par pepe vai juan.
Sālsskābes tirdzniecības nosaukums? lūdzu, jūs varat to saukt par aktivatoru, reakcionāru, gladiatoru matricu vai ben uru, bet jums būs jāzina, ka tā ir sālsskābe jebkurā tīrībā, periodā.
Pielikumi:
Šis lietotājs teica paldies: Jacafamily2011, Lilly, violets, Jorgepato, jorigle, velosipēds, Zāģeris

Pēdējais izdevums: Ievietoja dioksberto.

Aizliegta veselība 7 mēneši 1 nedēļa pirms tam #636

Grāmata par Amazon ar atšķirīgu vāku ir a Pirātu kopija .... kāds pārdod PDF grāmatu, kas nav viņu pašu ... kādi cilvēki .. :(

Mana oficiālā grāmata tika noņemta no Amazon, šī ir e-grāmata nepatiess

Šis lietotājs teica paldies: Jacafamily2011, Lilly, 1608121078, Susmara, M4uri, Aija, Irma Gabriela, Eņģeļa dvēsele, velosipēds, Viktorija Antezana un vēl 11 personas (s).

Aizliegta veselība 7 mēneši 3 dienas pirms tam #645

Sveiki.

Kur var iegādāties grāmatu par aizliegto veselību, jo saldajā revolūcijā to nav noliktavā,
Vai jūs varētu man atsūtīt saiti?
Es nevēlos pirkt viltotas grāmatas vietnē Amazon vai kur citur.
Es dzīvoju Meksikā.

kur es varu lejupielādēt pilnos protokolus.

Paldies.

Adrians Dž.

Aizliegta veselība 7 mēneši 2 dienas pirms tam #647

Cienījamie Es vēlos iegādāties grāmatu Aizliegta veselība PDF failā spāņu valodā. Robežas Argentīnā ir slēgtas, tāpēc iespiestā grāmata zina, kad man tā būs. Paldies
Šis lietotājs teica paldies: Sitamie

Aizliegta veselība 7 mēneši 1 diena pirms tam #653

Grāmata ir atrodama www.voedia.com. Iepriekš ir arī nacionālo izplatītāju saraksts

Tirdzniecības nosaukums ir NaClO2 nātrija hlorīts līdz 25% (strādā arī no 22–28%)
Šis lietotājs teica paldies: rbayehb, arbasso27, Vivians Paola, Džeimijs Renē, emirodsans, Lilly, Kailindbaum2020, eduseo11@gmail.com, RFG2209, Eribels un vēl 15 personas (s).

Aizliegta veselība 6 mēneši 2 nedēļas pirms tam #721

Jā, protams, Adrian, oficiālā redakcija ir: www.voedia.com
Šis lietotājs teica paldies: Sitamie, Deivids Ramirezs, gaidīts, Eribels, fcamp, amatniecības, ARL, Applearas1972, oskarrr, elquique19671 un vēl 8 personas (s).

Aizliegta veselība 6 mēneši 1 nedēļa pirms tam #777

Ja atrodat to vietnē www.voedia.com :)
Šis lietotājs teica paldies: ADRIANGRAJALESOLGUIN, nonet83, MAM, Zāģeris, ernestobarranco, Abelito, Gisela Beneroso, Romali, Yolinda, juliocesardr2001

Aizliegta veselība 6 mēneši 1 nedēļa pirms tam #781

Sveiki, maksājiet virtuālo pamatkursu, viņiem ir jāsūta man saite
Lai varētu iekļūt, bet es vēl nesaņēmu šo saiti.

Sveicieni.

Adrians Grajales.
Šis lietotājs teica paldies: Isabela Posso

Aizliegta veselība 6 mēneši 1 nedēļa pirms tam #791

Labdien! Vai jūs varētu mani apturēt, lai nopirktu grāmatu spāņu valodā un pdf formātā? Paldies.
Šis lietotājs teica paldies: Elkindario, Gildaq, Rutdurāns, Liliana96, MVTV1974@gmail.com

Aizliegta veselība 5 mēneši 4 nedēļas pirms tam #1150

www.voedia.com
================================================== ==================
Noklikšķiniet šeit, lai skatītu visas pieejamās valodas un versijas (papīra un PDF formātā))
Šis lietotājs teica paldies: Murillo, fabi8013, JFtowers, AlbertoKasalva, Baručvidida, KRISTUS KRŪS, OXKAR, Youjara

Aizliegta veselība 5 mēneši 4 nedēļas pirms tam #1163

Dabiskā biofizikaŠī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu.>
lūdzu, sazinieties ar Alejandro
Šis lietotājs teica paldies: fernandoGodedUgarte, diego6581, pata, Šetino, Migela ramoss

Aizliegta veselība 5 mēneši 3 nedēļas pirms tam #1309

Sveicieni! Es esmu mēģinājis iegūt jūsu grāmatu gan PDF formātā, gan rakstiski, bet tīmeklī, uz kuru jūs atsaucas, voedia, es to neesmu varējis iegādāties, 3 reizes esmu izmēģinājis 3 dažādas kartes, un tas man saka, ka ir radusies kļūda. Zvaniet manai bankai un manas kredītkartes ir kārtībā. Es iedomājos, ka tas ir saistīts ar COVID-19 veikto starptautisko ārkārtas situāciju. Lūdzu, ja jūs varat man atsūtīt PDF formātā Aizliegts veselība, es jums maksāšu tieši. Es esmu ieinteresēts mācīties, pat es maksāju par jūsu piedāvāto kursu, un es to studēju soli pa solim. Mans e-pasts ir: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu. - Es dzīvoju Puertoriko. Es esmu jūsu rīcībā. Kopīgi Rafaels R. Luzardo, MD
Šis lietotājs teica paldies: PAFL

Aizliegta veselība 5 mēneši 1 nedēļa pirms tam #1440

Pamatkursam
Dabiskā biofizikaŠī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu.>
lūdzu, sazinieties ar Alejandro
Par grāmatu
Voedia: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu.
Šis lietotājs teica paldies: aydeedelamorap77, Mony2021, josesuarez, Patrīcija Martineza, Luramh

• Lapa:
  • 1
Lapas ielādes laiks: 0.320 sekundes