Laipni lūdzam Viesis
Atcerēties

TEMA: Autortiesību pārkāpums (persona, kas atdod grāmatu CDS iegādei)

Autortiesību pārkāpums (persona, kas atdod grāmatu CDS iegādei) 4 mēneši 1 nedēļa pirms tam #2153

Īpaši sveicieni, Kalkera kungs, komanda un kolēģi.

Liels paldies par jūsu smago izpētes darbu cilvēces labklājības uzlabošanā, šī iemesla dēļ es rakstu un informēju jūs par šo lietu, jo mēs augstu vērtējam un cienām jūsu darbu un apzināmies autortiesības. Šeit mēs jums sūtām pašbildes par cilvēku neizlēmību, jo visā pasaulē mēs zinām, ka šīs sliktās lietas pastāv un notiek, bet labās nevar pieļaut šāda veida lietas, mums jābūt taisnīgiem un jāsniedz nopelns un jānovērtē tāds brīnišķīgs ieguldījums kā tu. Liels paldies no visas sirds un izpētīju šo lietu, lai šajā gadījumā ar Facebook veiktu attiecīgos pasākumus, lai to aizvērtu un cik daudz mēs varam palīdzēt, lai mēs šeit kalpotu. 

Gadījumā, ja personai būtu piešķirta atļauja, būtu ļoti svarīgi to zināt. Liels paldies jums un priecīgu dienu 
Šis lietotājs teica paldies: Rama, fernandoGodedUgarte, C. Serafins, Walter001, demosvalera, Kisga1891, marianavicarioj, smilšropa

Lūdzu Identificēt o Izveidot kontu pievienoties sarunai.

Pēdējais izdevums: Ievietoja Sergiorivera.

Autortiesību pārkāpums (persona, kas atdod grāmatu CDS iegādei) 4 mēneši 5 dienas pirms tam #2171

Labdien, kur es varu digitāli iegādāties aizliegto veselības grāmatu?
Šis lietotājs teica paldies: fernandoGodedUgarte, Sergiorivera, EneGuz

Autortiesību pārkāpums (persona, kas atdod grāmatu CDS iegādei) 4 mēneši 5 dienas pirms tam #2175

https://voedia.com/es/inicio/33-salud-prohibida.html

Šajā saitē jūs to iegādājaties digitāli. 
Šis lietotājs teica paldies: Rama, fernandoGodedUgarte, Mollendito, Marcela terenzi, lolobv, Marija Olga, smilšropa

Autortiesību pārkāpums (persona, kas atdod grāmatu CDS iegādei) 4 mēneši 4 dienas pirms tam #2212

Sveika, Mari

Apmeklējiet tēmu ATJAUNINĀTAIS OFICIĀLO DALĪBNIEKU SARAKSTS - 7. gada 2020. Jūnijs
vai noklikšķiniet šeit.
Šis lietotājs teica paldies: smilšropa

• Lapa:
  • 1
Lapas ielādes laiks: 0.208 sekundes