ברוכים הבאים, אורח
זכור

TEMA: ענייני מרכז מבוליביה, ראיון עם אנדראס קלקר

ענייני מרכז מבוליביה, ראיון עם אנדראס קלקר 4 ימים 5 שעות לפני #3059

המשתמש הבא אמר תודה: RosaMa

בבקשה, לזהות o צור חשבון להצטרף לשיחה.

ענייני מרכז מבוליביה, ראיון עם אנדראס קלקר 3 ימים 19 שעות לפני #3062

זה קרה לפני מספר דקות: צירפתי את הקישור של אותו ראיון, אם כי עם כתובת ה- Youtube, למייל של חברה, ותוך כדי שהיא צופה בזה, tachán ... 'נעלם' לנגד עיניך.

בדיוק כמו שהם מחקו בעבר את הסרטון המצוין בו דיברו א 'קלקר ושני רופאים אחרים, אחד מהם ד"ר. מאוריציו אצבדו: ברשימה: רופאים אומרים על CDS פורסם 11 ביוני 2020 22:38 על ידי Andreas:
23) "2 רופאים ארגנטינאים משוחחים עם קלקר על CDS. הם לא הכירו אותו" https://youtu.be/GTLQGvLnVnw

מ 'אצבדו ורופא אחר יצרו קשר עם קלקר כתוצאה מהעדויות החיוביות השופעות שהגיעו אליהם רופאים שונים מאזורים שונים מאוד בעולם"בנוגע לטיפול בקוביד. הסרטון הזה היה אינפורמטיבי ביותר ולא יכול היה להיות שיחה אובייקטיבית וקפדנית יותר בין אנשי מקצוע מאשר לסרטון זה. מצונזר? ברברה הקדושה הברוכה ...

אני, אשר חדש ב"זה "(אני נמצא בתקופת הניסוי האישי), אינני יכול לשקול פעולה זו של ה יד שחורה כמובן, כמרכיב מאשר לתקפות / יעילות המוצר (כאשר בטיחותו מאומתת יותר). אלה מכם שסביבכם זמן רב יותר, אני לא חושב שהמחיקה הזו תפתיע אתכם (אני רואה שאתם אומרים שזה בא הרבה), אבל לבדוק את זה ככה, באופן כה בוטה, לבדי, היה הלם... איזה חרא לה קוזה! באמת, לפני שחשבתי שזה לא יכול להיות ככה, "כל כך מוגזם" ... נו באמת, לא.

אנא, למישהו יש קישור אחר בו ניתן לאחזר את הסרטון הזה? (זה מהשיחה עם שני הרופאים) הייתי מאוד מעוניין להחזיר את זה.

תודה דרישת שלום,
RosaMa

ענייני מרכז מבוליביה, ראיון עם אנדראס קלקר 3 ימים 19 שעות לפני #3063

הצנזורה שהוקמה בעת שמות של מילים כמו אנדראס קלקר או CDS כל כך מרשימה, בין אם בפייסבוק, ביוטיוב ובפלטפורמות אחרות, כל מה שקשור בה מוסר. אפילו קבוצות עם אלפי חברים שנגמרו להם המידע.

ננסה לשחזר את הראיון.

אני משאיר לך את הערוץ הרשמי בו נערכים כמה ראיונות לא מצונזרים: ערוץ הלברי אנדריאס קלקר
המשתמש הבא אמר תודה: RosaMa

ענייני מרכז מבוליביה, ראיון עם אנדראס קלקר 3 ימים 17 שעות לפני #3068

• עמוד:
  • 1
זמן טעינת העמוד: 0.134 שניות