Üdvözlöm, Vendég
Eszébe jut

TEMA: Bolívia központi ügyei, interjú Andreas Kalckerrel

Bolívia központi ügyei, interjú Andreas Kalckerrel 4 nappal 4 órával #3059

• C. Serafin avatárja Téma szerzője
  • C. Serafin
A következő felhasználó azt mondta köszönhetően: RosaMa

Kérem Azonosítása o Fiók létrehozása hogy csatlakozzon a beszélgetést.

Bolívia központi ügyei, interjú Andreas Kalckerrel 3 nappal 19 órával #3062

Ez történt néhány perccel ezelőtt: ugyanazon interjú linkjét, bár a Youtube címmel, egy barát e-mailjéhez csatoltam, és amíg ő figyeli, tachán ... "eltűnik" a saját szemed előtt.

Csakúgy, mint korábban törölték a kiváló videót, ahol A. Kalcker és két másik orvos beszélgetett, egyikük dr. Mauricio Acevedo: A listában: Az orvosok mondják a CDS-ről Andreas: feladta 11. június 2020., 22:38:
23. XNUMX) "2 argentin orvos beszél Kalckerrel a CDS-ről. Nem ismerték őt" https://youtu.be/GTLQGvLnVnw

M. Acevedo és egy másik orvos kapcsolatba lépett Kalckerrel a "bőséges pozitív tanúvallomások eredményeként, amelyek különböző orvosok a világ nagyon különböző részeiről"A Covid kezelésével kapcsolatban. Ez a videó rendkívül informatív volt, és a szakemberek között nem lehetett objektívebb és szigorúbb beszélgetés, mint ez. CENZÚRÁZOTT? Áldott Szent Barbara ...

Én, aki új vagyok ehhez (ez a személyes kísérletezés időszakában vagyok), nem tudom megfontolni a fekete Kéz mint természetesen a termék érvényességének / hatékonyságának megerősítő eleme (amikor a biztonságossága nem igazolt). Azoknak, akik ezt már hosszabb ideig kiküszöbölik, nem hiszem, hogy ez a törlés meglepni fog (látom, hogy azt mondod, hogy hosszú ideje érkezik), de ezt így ellenőrizni, annyira nyilvánvalóan magam is, sokk... milyen szar la cosa! Tényleg, mielőtt azt hittem, hogy nem lehet ilyen, "annyira eltúlzott" ... Gyere, nem.

Kérem, valakinek van egy másik linkje, ahonnan a videó letölthető? (az egyik a két orvoslal folytatott beszélgetésből) Nagyon érdekelne, hogy visszaszerezze.

Köszönöm és köszönöm,
RosaMa

Bolívia központi ügyei, interjú Andreas Kalckerrel 3 nappal 18 órával #3063

• GustyGusty logója
  • GustyGusty
Az olyan cenzúra, amelyet Andreas Kalcker vagy CDS szavainak elnevezésekor hoztak létre a Facebookon, a YouTube-on és más platformon, annyira lenyűgöző, hogy minden hozzá kapcsolódó kérdés megszűnik. Még azok a csoportok is, amelyeknek több ezer tagja van és kifogy az információ.

Megpróbáljuk helyreállítani az interjút.

A hivatalos csatornát hagyom, ahol néhány cenzúrázatlan interjút tartanak: Lbry Andreas Kalcker csatorna
A következő felhasználó azt mondta köszönhetően: RosaMa

Bolívia központi ügyei, interjú Andreas Kalckerrel 3 nappal 17 órával #3068

• Oldal:
  • 1
Az oldal betöltése: 0.128 másodperc