Vítejte Host
Pamatovat si

TÉMA: Centrální záležitosti z Bolívie, rozhovor s Andreasem Kalckerem

Centrální záležitosti z Bolívie, rozhovor s Andreasem Kalckerem 4 dny 4 hodiny před #3059

• C. Serafin
Následující uživatel řekl díky: RosaMa

Prosím Identifikovat o Vytvořit účet vstoupit do konverzace.

Centrální záležitosti z Bolívie, rozhovor s Andreasem Kalckerem 3 dny 19 hodiny před #3062

Stalo se to před několika minutami: Připojil jsem odkaz na tentýž rozhovor, i když s adresou Youtube, na e-mail přítele a, zatímco jej sleduje, tachán ... „zmizí“ před vašimi očima.

Stejně jako předtím smazali vynikající video, kde mluvili A. Kalcker a dva další lékaři, jeden z nich dr. Mauricio Acevedo: V seznamu: Lékaři říkají o CDS Zveřejněno 11 červen 2020 22:38 od Andreas:
23) “2 Argentinští lékaři mluví s Kalckerem o CDS. Neznali ho" https://youtu.be/GTLQGvLnVnw

M. Acevedo a další lékař kontaktovali Kalckera v důsledku „hojných pozitivních svědectví, která k nim přicházeli od různí lékaři z velmi odlišných částí světa„Pokud jde o zacházení s Covidem. Toto video bylo nesmírně poučné a mezi profesionály nemohlo být objektivnější a přísnější hovořit než tohle. CENSORED? Blahoslavená Svatá Barbara ...

Já, kdo jsem novým "tímto" (jsem v období osobních experimentů), nemůžu uvažovat o této akci černá ruka jako samozřejmě potvrzující prvek platnosti / účinnosti produktu (pokud je jeho bezpečnost více než ověřena). Ti z vás, kteří tu byli už delší dobu, si nemyslím, že toto vymazání vás překvapí (vidím, že říkáte, že to přijde dlouho), ale kontrola tohohle, tak bezostyšně, sama sebou, byla šok... jaké sračky la cosa! Opravdu, než jsem si myslel, že to takhle nebude, „tak přehnané“ ... No tak, ne.

Prosím, někdo má další odkaz, kde lze toto video načíst? (ten z rozhovoru se dvěma lékaři) Velmi mě zajímá, jak to získat zpět.

Díky a s pozdravem,
RosaMa

Centrální záležitosti z Bolívie, rozhovor s Andreasem Kalckerem 3 dny 18 hodiny před #3063

Cenzura zavedená při pojmenovávání slov jako Andreas Kalcker nebo CDS na Facebooku, YouTube a dalších platformách je tak působivá, že vše, co s tím souvisí, je odstraněno. Dokonce i skupiny s tisíci členů, kterým dojdou informace.

Pokusíme se obnovit rozhovor.

Opouštím vám oficiální kanál, kde se pořádají necenzurované rozhovory: Lbry Andreas Kalcker Channel
Následující uživatel řekl díky: RosaMa

Centrální záležitosti z Bolívie, rozhovor s Andreasem Kalckerem 3 dny 17 hodiny před #3068

• Strana:
  • 1
Doba načítání stránky: 0.124 sekund